Poradna krásy

Zajímá vás, jak se nejlépe starat o vaše vlasy, nehty a pleť? Jak předcházet nadměrnému vypadávání a řídnutí vlasů? Jak proti lámání a třepení nehtů a aby se netvořily záděry? Jak pečovat o pleť, aby byla nádherně vypnutá, pružná a svěží každý den? Tyto a další otázky odpovídáme v naší poradně krásy.

Nejčastější dotazy a odpovědi

GS Eladen Premium můžete užívat dlouhodobě, užívání není nijak časově omezeno. I když pozorujete, že se stav vaší pokožky, vlasů a nehtů během užívání viditelně zlepšil a jste se stavem svých vlasů, pokožky a nehtů spokojená, můžete v užívání pokračovat i nadále, protože vlasy, kůže a nehty se tvoří neustále. Pokud z jakéhokoliv důvodu užívání přerušíte, můžete kdykoliv s užíváním opět začít.
 
Doba, kdy začneme pozorovat první výsledky, je individuální, záleží na aktuálním stavu vašich vlasů, pokožky a nehtů. Nicméně pro účinek je důležité, abyste aminokyseliny, vitaminy a minerály obsažené v přípravku GS Eladen Premium doplňovala pravidelně a po dostatečnou dobu. Proto je vhodné dodržovat doporučené dávkování a přípravek užívat dlouhodoběji. Růst nehtů, vlasů a regenerace pokožky je přirozeně pomalý, proto doporučujeme užívat alespoň 3 měsíce, aby byl výsledek viditelný.
Je určen pro všechny, kteří touží po dlouhodobě zdravém a svěžím vzhledu kůže, pleti, nehtů a vlasů. Základem péče o pleť je pravidelný a vyvážený příjem důležitých stavebních látek, vitamínů a minerálů. GS Eladen Premium je rovněž určen pro všechny, kteří pozorují třepení nehtů, lámavost nebo záděry. V případě vlasů je GS Eladen Premium vhodný při jejich lámání, vypadávání, řídnutí, třepení konečků nebo pokud vlasy rostou pomaleji, jsou příliš jemné nebo oslabené v důsledku fénování, žehlení nebo barvení.
Ano je to možné, a může být i vhodné. GS Eladem Premium obsahuje esenciální aminokyseliny, vitaminy a minerály.
Ano, je vhodný i pro muže. I ti mohou zlepšit vzhled své pokožky nebo nehtů právě díky GS Eladen Premium.
Je to standardní proces, který je spojen s jejich obnovou. Nicméně pokud pozorujeme již nadměrné vypadávání, může být způsobeno například nešetrným zacházením (fénování, žehlení, zastřihování konečků, stahování vlasů do culíku). Vypadávání vlasů může být způsobeno také hormonálními změnami, stresem nebo vlivy dědičnosti. K dalším příčinám patří i nevyvážená strava a tím daný nedostatek živin, vitaminů a minerálů.
Hormonální změny ať už během těhotenství, kojení nebo v období menopauzy mají vliv na fungování vitamínů a minerálů, které jsou důležité právě pro výživu naší pokožky. Během těhotenství má tělo ženy zvýšené nároky i na vitamíny důležité pro pokožku, jako je třeba biotin nebo vitamín B6. Během menopauzy kůže ztrácí elasticitu, stává se křehčí a sušší. Vitamíny, minerály a další látky obsažené v GS Eladen Premium s vysokým obsahem aminokyseliny methioninu a nenasycených mastných kyselin dokáží zlepšit vzhled i v tomto kritickém období.

Pouze 1 kapsle denně pro viditelný výsledek

kapsle

Vyzkoušejte i vy na vlastní kůži, vlasy a nehty

A poznejte rozdíl již za pár týdnů...

Nejdříve vyzkouším...

krabicka-30
GS Eladen PREMIUM 30 kapslí

Kúra na 1 měsíc

219 Kč

Chci viditelný výsledek...

krabicka_6030
GS Eladen PREMIUM 60+30 kapslí

Kúra na 3 měsíce

479 Kč

ODEBÍREJTE NEWSLETTER A ZÍSKEJTE SLEVU 100 KČ NA PRVNÍ NÁKUP!

Vyplněním svého e-mailu a kliknutím na pole "Odebírat newsletter" souhlasím s obchodními podmínkami a zároveň souhlasím se zásadami o zpracování osobních údajů.

Sledujte nás

Green-Swan Pharmaceuticals
 
Přípravky pro zdraví Vaše a Vašich blízkých nabízíme v lékárnách pod značkou GS již 20 let. Jako farmaceutická společnost dbáme na nejvyšší kvalitu našich výrobků.
Přípravky proto obsahují vyvážené a ověřené množství aktivních složek v nejvyšší farmaceutické kvalitě a jsou založeny na nejnovějších farmaceutických poznatcích.
Kontakt

© 2017 Eladen. All Rights Reserved.